fbpx

Ponuka pre katechétov, učiteľov MŠ i rodičov

Dávame Vám do pozornosti ponuku portálu www.zastolom.sk, ktorého víziou je sprevádzať rodiny na ceste viery.
Nedeľný bulletin pre deti: Ide o zošit obsahujúci 52 katechéz – jednu na každú nedeľu a veľký sviatok liturgického roka na rok 2019. Nedeľný bulletin hravou formou vovedie deti do evanjelia nasledovnej nedele. Okrem dopĺňania textu evanjelia a vyfarbovania ilustrácie môžu deti pracovať s tematickými osemsmerovkami, doplňovačkami, labyrintmi atď. Pracovné listy sú autorským dielom d.o. Eduarda Janíčka. Zošit začína liturgickým rokom, čiže Adventom.
Každá katechéza zaberá dve strany na jednom liste, ktorý možno vytrhnúť a tak s ním pracovať samostatne. Pracovné listy sú vhodné pre deti na 1. stupni základnej školy.
Výborná pomôcka na katechézu v rodine, na stretku či pre katechétu v škole.
Nech sa páči, objednať si môžete tu: http://zastolom.sk/obchod/nedelnybulletin-liturgicky-rok-c/.
Zastolom.sk taktiež ponúka Katechézky pre najmenších52 nedeľných katechézok pre 3-6 ročné deti. Každú katechézku tvorí nedeľné evanjelium písané formou maľovaného čítania a k nemu niekoľko úloh, orientovaných predovšetkým na mladší, predškolský vek: maľovanie, grafomotorické úlohy (bludiská, obťahovanie línií), hľadanie rozdielov a dvojíc, úlohy s písmenami. Ich cieľom je prepojiť duchovné s tvorivým. Vhodná pomôcka pre rodičov i učiteľky MŠ.