fbpx

Hrdí na rodinu

Milí priatelia,

s radosťou si Vás dovoľujeme pozvať na III. ročník živej reťaze s názvom Hrdí na rodinu, ktorá sa uskutoční v sobotu  28.06.2014 o 15:00 v Bratislave. (www.hrdinarodinu.sk, https://www.facebook.com/HrdiNaRodinu )

Mladí ľudia a rodiny opäť vytvoria živú reťaz, ktorá začne pred Národnou radou SR, kde sa stretáme. Pôjdeme po Zámockej, cez Obchodnú až do Medickej záhrady v červených tričkách s bielou potlačou a s nápismi:

RODINA JE ÚŽASNÁ A VÝNIMOČNÁ, LEBO DETI SÚ NAŠA BUDÚCNOSŤ, MAMA A TATO NAVŽDY, NIE JE NIČ LEPŠIE PRE DETI, HRDÍ NA RODINU. 

V deň konania GAY PRIDU chceme verejne vyjadriť, že: 

Rodina je skutočne úžasná a výnimočná, lebo sa v nej rodia a najlepšie vychovávajú deti inde sa to lepšie nedá. Nič iné nie je také výnimočné a žiadne iné priateľské vzťahy sa rodine založenej manželstvom muža a ženy nevyrovnajú. Rodina si zaslúži výnimočné postavenie.

Motto tohto ročníka bude:  Radosť rozdávaním rastie!

Pre deti chystáme prekvapenie, ktoré spraví radosť im a veríme, že aj ich rodičom. Možno príde aj kúzelník    Príďte ukázať  radosť z rodiny!

Čo si priniesť? Veľmi sa potešíme, ak prídete v červenom tričku! Ešte viac sa potešíme, ak prídete v našom tričku! Tričko sa bude dať zakúpiť priamo na mieste, príďte však dostatočne vopred, aby sa Vám ušlo. Prineste si na tú hodinku s nami dobrú náladu. Veľmi oceníme, ak prídu spevokoly a muzikanti a zaspievajú deťom detské pesničky!

Trasa živej reťaze

Pôjdeme od parlamentu, po Zámockej, cez Obchodnú až do Medickej záhrady.

Prosíme zdieľajte toto pozvanie aj Vašim priateľom.

 

Za organizátorov

JUDr. Mgr. Anton Chromík, PhD    a         Marek Nikolov, Marcel Podolinský  za o.z. Pastor Bonus,

www.pastorbonus.sk

https://www.facebook.com/pastorbonus.sk