fbpx

5. medzinárodná konferencia GO BILINGUAL (8. a 9. 11., Bardejov)

Dávame vám do pozornosti 5. medzinárodnú konferenciu s názvom GO BILINGUAL. Je určená pre riaditeľov škôl, pre lídrov v školstve, pre inovátorov a tvorivých pedagógov, ktorí chcú nášmu školstvu pomôcť. Na konferencii vystúpi niekoľko profesorov renomovaných britských i jednej americkej univerzity i niekoľko zaujímavých pedagógov z praxe. Podujatie sa uskutoční v dňoch 8. a 9. novembra 2019 v nádhernom prostredí Bardejovských Kúpeľov v zrekonštruovanom hoteli Alexander. Prednášky, prezentácie i workshopy  budú v anglickom jazyku. V minulosti sa konferencia konala pod záštitou pani ministerky školstva, dúfame, že i tentokrát.

Pracovníci hotela Alexander nás požiadali o počet účastníkov, takže spúšťame registráciu. Riaditelia i pedagógovia sa môžu prihlásiť e-mailom na POZOR novej adrese: smilnakmartin@gmail.com

Účastnícky poplatok vrátane ubytovania, welness, stravy a materiálov bude  50 eur. Kapacita hotela je obmedzená, okrem zahraničných hostí a delegácie z ministerstva rátame so 70 pedagógmi. Záujem už prejavili aj pedagógovia z Poľska a Ukrajiny.