fbpx

4. medzinárodná konferencia GO BILINGUAL (9.-10.11.2018, Bardejov)

Drahí priatelia,

týmto Vám dávame do pozornosti 4. medzinárodnú konferenciu s názvom GO BILINGUAL. Je určená pre riaditeľov škôl, pre lídrov v školstve, pre inovátorov a tvorivých pedagógov, ktorí chcú nášmu školstvu pomôcť. Na konferencii vystúpi niekoľko profesorov z Británie a USA, amerických študentov i niekoľko zaujímavých metodikov a pedagógov z praxe. Podujatie sa uskutoční v dňoch 9. a 10. novembra 2018 v nádhernom prostredí Bardejovských Kúpeľov v zrekonštruovanom hoteli Ale xander. Prednášky, prezentácie i workshopy budú v anglickom jazyku. O záštitu nad podujatím, podobne ako minulý rok, požiadame pani ministerku školstva.

Profesor Simon Uttley, riaditeľ jednej z partnerských škôl a zároveň profesor na Londýnskej pobočke Americkej Notre Dame University, každoročne pomáha s prípravou a organizáciou konferencie, s oslovovaním osobností z britských univerzít.

Organizátorom sa podarilo získať v Spojenom kráľovstve sponzora, ktorý pokryje časť nákladov konferencie. Účastnícky poplatok vrátane ubytovania, welness, celodennej stravy, večerného rautu a materiálov je 30,-eur. Kapacita hotela je obmedzená, okrem zahraničných hostí a delegácie z ministerstva rátajú organizátori s 86 pedagógmi. Predbežnú verziu programu nájdete TU.

Pracovníci hotela Alexander požiadali o zoznam účastníkov – riaditelia i pedagógovia sa môžu prihlásiť e-mailom na adrese: smilnakmartin@centrum.sk Svoj predbežný záujem aj s počtom pedagógov pošlite najneskôr do 5. októbra 2018. Od každého účastníka je potrebné nahlásiť meno, názov školy, pozíciu a e-mailovú adresu.

O konferenciu už prejavili záujem ďalšie školy z celého Slovenska a vzhľadom na obmedzenú kapacitu organizátori prosia o registráciu čím skôr.

Organizátor:
Martin Šmilňák
Cirkevná spojená škola Bardejov
Gymnázium sv. Jána Bosca